آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

دزدگیر و اتوماسیون خانه

اینیم

سیستم های ضد نفوذ Inim از سازه های عمومی و خصوصی در برابر نفوذ، سرقت و سرقت محافظت می کند . مجهز به خدمات و فناوری‌های پیشرفته، ایمنی محیط‌ها را در داخل و خارج از خانه از طریق طیف کاملی از محصولات از جمله واحدهای کنترل هشدار، حسگرهای تشخیص حرکت، دستگاه‌های دارای اتصال رادیویی یا شبکه تضمین می‌کنند.

 

سیستم های ضد نفوذ و فناوری ابر: اتصال بیش از حد در سیستم های هشدار

 

سرویس Inim Cloud امکان مدیریت کامل واحد کنترل ضد نفوذ را از طریق اینترنت، هم از طریق مرورگر و هم از طریق یک برنامه فراهم می کند. به این ترتیب برنامه ریزی، کنترل و نظارت بر کل سیستم اعلام سرقت در هر مکان و در هر زمان قابل دسترسی است. اعلان‌های فوری از طریق ایمیل و برنامه، رابط وب بصری، اتصال فوری بدون نیاز به تنظیمات شبکه: اینها کلیدواژه‌های سرویسی هستند که حداکثر کنترل از راه دور را برای کاربران و نصب‌کنندگان ارائه می‌دهد.

 

دزدگیر و اتوماسیون خانه: امنیت با راحتی روبرو می شود

 

ادغام راه حل های پیشرفته اتوماسیون خانگی و اتوماسیون ساختمان، سیستم های دزدگیر Inim را کامل می کند و آنها را با سادگی و راحتی مدیریت خانه و هر ملک دیگر در چند لمس ساده، در محل یا از راه دور غنی می کند. از واحد کنترل امنیتی، تا روشنایی، تا سیستم گرمایش: Inim نیازهای حفاظتی را با پیشرفته‌ترین اشکال اتوماسیون خانگی، از جمله سیستم‌های صوتی یکپارچه سازگار با دستگاه‌های Alexa و Google Home ترکیب می‌کند.