پخش ویدیو

امنیت در خانه است.

هنگامی که Inim را انتخاب می کنید، امنیت فناوری ایتالیایی را برای دزدگیر، پیشگیری از حریق، اتوماسیون خانه و روشنایی اضطراری اعمال می کنید . شما هر روز سیستم های امنیتی موثر و قابل اعتمادی در کنار خود دارید که زندگی شما را محافظت و ساده می کند.

 

پیکربندی Inim Electronics

چگونه ویژگی های سیستم دزدگیر خود را انتخاب کنیم.

ساختار خود را انتخاب کنید محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. راه حل مناسب برای نیازهای خود را دریافت کنید.

 

آپارتمان

ویلا

تجاری کوچک

بازگانی ، صنعتی

چرا Inim را انتخاب کنید؟

هر دستگاه اینیم به نام برتری تولید در ایتالیا طراحی، آزمایش و تولید می شود. محصولی قابل اعتماد، ایمن و دارای گواهی . اینیم همیشه از فرودگاه ها، تئاترها، بیمارستان ها، ویلاها و سایر سازه های معتبر بین المللی محافظت کرده است. اکنون تجربه او وارد خانه شما می شود.

 

هر کجا که باشید کنترل خانه در دستان شماست.

به لطف اپلیکیشن Inim Home، می توانید از راه دور آسایش خانه خود را ایمن و مدیریت کنید. با یک لمس ساده از گوشی هوشمند یا تبلت خود. امنیت، اتوماسیون و کنترل از راه دور به لطف قدرت Inim Cloud در دسترس است.

 

سیستم امنیتی چیست؟

سیستم امنیتی مجموعه ای از دستگاه های تشخیص نفوذ و آتش سوزی است که برای محافظت از فضاهای شما با هم کار می کنند. انتخاب یک سیستم امنیتی Inim به معنای انتخاب یک سیستم حرفه ای، تایید شده و تایید شده است .

 

گواهینامه های ملی و اروپایی دریافت شده توسط محصولات Inim را بررسی کنید.

 

inim نصب کننده تایید شده

یک متخصص امنیت و اتوماسیون خانگی.

برای داشتن یک سیستم واقعا ایمن، برای داشتن راه حل های پیشرفته اتوماسیون خانگی، استفاده از محصولات عالی مانند محصولات INIM ضروری است. اما این کافی نیست لازم است این محصولات توسط پرسنل متخصص نصب، برنامه ریزی و نگهداری شوند. به همین دلیل است که شبکه نصب کنندگان INIM وجود دارد. صدها متخصص در سراسر قلمرو ملی وجود دارند که آماده ارائه حرفه ای و امنیت در بالاترین سطوح برای سیستم هشدار سرقت و اتوماسیون منزل شما هستند. اگر در مورد ایمنی خانواده، شرکت شما، چیزی که دوست دارید صحبت می کنیم، مصالحه نکنید: محصولات INIM را انتخاب کنید، یک نصب کننده INIM انتخاب کنید.