آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

روشنایی اضطراری

اینیم

خط لامپ ها و سیگنال های اضطراری هارپر طیف محصولات Inim را برای ایمنی در محیط ها با مداخله در مواقع خاموشی انرژی ناشی از آتش سوزی، بلایای طبیعی، اضافه بار شبکه، وقایع غیرمنتظره تکمیل می کند. چراغ‌های اضطراری و نشانه‌های مسیر فرار، کیت‌های پیکتوگرام برای علائم ایمنی، واحدهای نظارت: خط هارپر همچنین امکان ادغام دستگاه‌های شما با سیستم‌های آتش‌نشانی Inim را برای مدیریت واحد و متمرکز فراهم می‌کند و در نتیجه عملکرد دو دستگاه را از نظر افزایش می‌دهد. حفاظت و ایمنی

چراغ های اضطراری هارپر: همه کاره و ماندگارتر

فناوری LED با اپتیک ثبت شده و منحصر به فرد، تطبیق پذیری گسترده از نظر قدرت، استقلال، رتبه IP، باتری های جدید لیتیوم آهن: چراغ های اضطراری خط هارپر برای تضمین روشنایی ایمنی موثر، قابل اعتماد و طولانی مدت طراحی شده اند.

سیستم های روشنایی اضطراری و حفاظت از آتش در یک راه حل

تمام محصولات خط هارپر در نسخه های اتوبوس نیز می توانند بر روی یک سیستم تشخیص آتش نشانی نصب شوند: یک سیستم ایمنی منحصر به فرد و پیشرفته که به شما امکان می دهد هر دو سیستم را از طریق یک واحد کنترل و یک اتوبوس واحد مدیریت کنید، با هزینه و نصب بار کمتر