InimInnova

آینده امنیت.

نگاه کردن به آینده به عنوان چیزی که باید اختراع شود . دیدن هر چالش به عنوان اولین گام برای موفقیت بیشتر. هر روز اینیم با اشتیاق، شجاعت و جاه طلبی نوآوری می کند تا همیشه عالی باشد. برای ایجاد امنیت و حفاظت از جان مردم. برای خودکارسازی و آوردن راحتی و آسایش به فضاهای زندگی و محیط های حرفه ای. برای پاسخگویی به نیازهای نصاب با محصولات نوآورانه، با کارایی بالا با طراحی به روز، که قادر به برآورده کردن درخواست های کاربردی متعدد مشتریان است.

 

ساخت اینیم، ساخت ایتالیا.

کیفیت ایتالیایی برای حفظ امنیت

Inim یک محصول رسمی 100٪ ساخت ایتالیا است . از طراحی تا تولید، از آزمایش تا دستورالعمل‌ها، تا بازاریابی: هر دستگاه Inim با کنترل دقیق بر هر مرحله از زنجیره تولید، در ایتالیا طراحی، توسعه و تولید می‌شود. اینگونه است که سیستم های یکپارچه برای هشدار سرقت، پیشگیری از حریق، اتوماسیون خانگی، روشنایی اضطراری، اتصال پیشرفته به کار می روند . محصولاتی که به راحتی نصب و استفاده می شوند و برای کاربردهای صنعتی، تجاری، مسکونی و سازمانی ایده آل هستند . هر دستگاه اینیم مطابق با جدیدترین قوانین ملی و اروپایی تایید شده است، صادر شده توسط معتبرترین نهادهای بین المللی. گواهینامه هایی که در بسیاری از موارد حتی قبل از لازم الاجرا شدن آنها به دست آمده است.

 

inim نصب کننده تایید شده

یک حرفه ای شناخته شده

اینیم (inim)
اینیم (inim)

Inim حرفه ای بودن شما را از طریق یک مسیر انحصاری که به نصاب اختصاص داده شده است، تأیید می کند. آکادمی Inim درهای خود را به روی نیاز شما به به روز رسانی فناوری ها، گواهینامه ها و مقررات از طریق دوره های آموزشی حرفه ای پیشرفته در زمینه ایمنی، اتوماسیون خانگی و اتصال باز می کند. این به شما امکان می دهد صلاحیت نصب کننده تایید شده Inim را بدست آورید ، پروفایل خود را با یک توزیع کننده مجاز Inim مرتبط کنید و مشتریان بالقوه جدیدی را به دست آورید . مشتریان از حرفه ای بودن شما اطمینان می یابند که توسط Inim تأیید شده است. Inim به لطف یک برنامه تجاری انقلابی که به شما امکان دسترسی به امتیازات انحصاری را می دهد، از کار شما محافظت می کندو محافظت شما را در برابر فروش آنلاین یا سایر کانال های غیر رسمی تضمین می کند.

 

همیشه در پشتیبان شما

نوآوری، اطلاع رسانی، ترویج.

Inim از طریق فناوری های نوآورانه، پشتیبانی اطلاعات و فعالیت های تبلیغاتی به شما نزدیک است.

برای حمایت از کار شما و آسان کردن زندگی شما.

 

جلسات فنی-تجاری
ونمایشگاه های بین المللی.

کمک فنی تلفنی
چند زبانه داخلی Inim

کاتالوگ محصولات، آموزش
و ویدئوهای نمایشی.

INIM CLOUD

اینیم (inim)

Inim Cloud فضای وب برای مدیریت از راه دور سیستم های شما به روشی ایمن، از هر دستگاهی، هر کجا که هستید، است.

INIMTECH SECURITY

اینیم (inim)

InimTech Security ابزار کاری برای مدیریت سیستم‌های شما و مداخلات تعمیر و نگهداری شما از طریق تلفن همراه، با تمام قدرت ابر است.

INIMAGIC

اینیم (inim)

Inimagic برنامه ای است که به شما امکان می دهد محصولات Inim را در واقعیت افزوده در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود در زمینه برنامه واقعی مشاهده کنید.

ثبت نام به عنوان نصاب

به تمام محتوای رزرو شده برای شما دسترسی داشته باشید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.