آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

پیشگیری از آتش سوزی

اینیم

سیستم های آتش نشانی Inim برای اطمینان از دقت بالا در تشخیص دود و گاز، سیگنال دهی هشدار، مداخلات اطفاء و تخلیه اتاق طراحی شده اند . از واحدهای کنترل، حسگرها، تا دستگاه‌های هشدار، اینیم پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را برای تضمین حفاظت از محیط‌ها در برابر خطر آتش‌سوزی و انفجار توسعه می‌دهد. ترکیب با سیستم روشنایی اضطراری ابزاری کامل و یکپارچه را ارائه می دهد که قادر به پاسخگویی به همه نیازها از نظر ایمنی در برابر آتش است.

گواهینامه های آتش نشانی: بیانیه حفاظت

واحدهای کنترل اینیم و تمامی اجزای محدوده اطفاء حریق مطابق با استانداردها و دستورالعمل های اروپایی بوده و دارای گواهینامه های صادر شده از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه در زمینه تشخیص حریق می باشند.

تکامل سیستم های اطفاء حریق با فناوری Cloud

Inim با Inim Cloud Fire سیستم های تشخیص و اعلام حریق را متحول می کند تا پانل های کنترل آتش را به سرویس Cloud متصل کند. چه مزایایی برای نصب کننده و کاربر دارد؟

  • کنترل کامل سیستم ها حتی از راه دور.
  • ثبت دیجیتالی و خودکار رویدادها و آزمایشات واحد کنترل (طبق قانون)؛
  • برنامه ریزی و بررسی متقابل عملیات تعمیر و نگهداری.

بلندگو برای سیستم های EVAC

تجهیزات اتکس

تجهیزات اطفاء حریق

تجهیزات جانبی اعلام حریق

دتکتورهای خاص

دتکتورهای گاز

دستگاه های سیگنال آتش بصری / صوتی

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

سیستم اعلام حریق متعارف

کنترل پنل سری Previdia

منبع تغذیه کمکی