آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

منبع تغذیه 4 آمپر IPS24160G

منبع تغذیه 4 آمپر IPS24160G

منبع تغذیه 4 آمپر IPS24160G

INIM دو منبع تغذیه سوئیچینگ به همراه مدار شارژر باطری ارائه می‌کند. مدل یک و نیم آمپر و مدل ۴ آمپر. این روش برای کاربردهایی که نظارت بر تمام اجزای منابع تغذیه ضروری نیست مناسب است. همه مدل‌ها مجهز به یک کاوشگر حرارتی هستند این کاوشگر از باتری در مقابل گرم شدن بیش از حد به وسیله اندازه‌گیری دمای باطری محافظت می‌کند و بر همین اساس ولتاژ شارژ باتری را تنظیم می‌نماید. ماژول‌های سوئیچینگ اشاره شده تحت کنترل CPU داخلی عمل می‌کنند که پارامترهای ماژول نظیر دما جریان و ولتاژ را مدیریت می‌کند. عملیات شارژ باتری را به وسیله یک مدار شارژ جداگانه انجام می‌دهد. کیفیت باتری را با اندازه‌گیری ولتاژ مقاومت داخلی باتری سنجش می‌کند. و دیگر مشخصات سیستم نظیر جریان و ولتاژ و نشتی زمین را تحت نظر دارد.

-منبع تغذیه کنترل شده توسط CPU
-ولتاژ ورودی 230Vac +10% -15% 50/60 Hz
-جریان مصرفی ورودی 0.9 آمپر
-ولتاژ خروجی 27.6Vdc
-بیشترین جریان خروجی 4 آمپر
-پایداری بالاتر از یک درصد
-حفاظت شده در مقابل اضافه جریان
-حفاظت شده در مقابل اتصال کوتاه
-مدار مستقل شارژ باتری به همراه کاوشگر حرارتی برای اندازه‌گیری دمای باطری و تطبیق میزان شارژ با آن
-محفظه فلزی
-قطع باتری از مدار در مواقعی که باتری به شدت تخلیه شده است
-قابلیت کشف خطای نشتی خط به زمین
-مدیریت دمای داخلی ماژول منبع تغذیه سوئیچینگ