آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

کنترل پنل آدرس پذیر SmartLoop/2080-P

کنترل پنل آدرس پذیر SmartLoop/2080-P

کنترل پنل دارای 2 لوپ با قابلیت ارتقا تا 8 لوپ، مجهز به صفحه کلید و نمایشگر و LED های وضعیت. این مدل می تواند با یک چاپگر حرارتی SmartLoop/PRN ارتقا یابد.

کنترل پنل آدرس پذیر SmartLoop/2080-P

کنترل پنل های اعلام حریق آدرس پذیر آنالوگ سری SmartLoop تحولی آشکار نسبت به نسل های گذشته این تجهیزات می باشند.

این سری راهکارهایی برای تأمین امنیت همه بخش های بازار دارد. از برنامه‌های خانگی کوچک که به 1 حلقه نیاز دارند تا برنامه‌های بزرگ که به 8 حلقه نیاز دارند. سیستم SmartLoop  می تواند حداکثر از 30 کنترل پنل پشتیبانی کند (که به صورت حلقوی آرایش داده شده باشند) و اگر شما در نظر بگیرید که هر کنترل پنل قابلیت مدیریت تا 8 لوپ را دارد و اینکه هر لوپ می تواند تا 240 تجهیز را در خود جای دهد، پر واضح است که این تکنولوژی مدرن در دستگاه های سری SmartLoop  به انعطاف پذیری عملی فوق العاده ای دست یافته است.

سری SmartLoop به طور خاص طراحی شده برای تأمین امکانات بیشتر ،برترین عملکرد ،سادگی استفاده برای کاربر و نصب کم دردسر ، همه و همه با هدف کمک به کمپانی های نصب برای بهبود کارایی ایجاد شده است. این قابلیت های فوق العاده با به کارگیری معماری ریز پردازنده ای با قابلیت های اصلاح خود ، که با یک پردازنده 32 بیت همراه شده ، امکان پذیر گردیده است. این جایگاه سخت افزاری برجسته وسایل پردازش ضروری را برای اطمینان از بالاترین سطح اعتماد، سرعت پاسخ، کاربری آسان، سادگی اتصالات، افزایش انتخاب ها و انعطاف پذیری فراهم می کند.

برتری عملیاتی SmartLoop ریشه در هم افزایی بالاترین سطح تکنولوژی های مختلف دارد، تکنولوژی OpenLoop، تکنولوژی شبکه های حلقوی Hornet، تکنولوژی Emergency54 و تکنولوژی janus. (برای جزئیات به بخش “تکنولوژی ها” مراجعه کنید).

برخی ویژگیهای کنترل پنل آدرس پذیر SmartLoop/2080-P

کنترل پنل SmartLoop  دارای 5 خروجی پایش شونده جهت اعلام اخطار و خطا می باشد (عملکرد این خروجی ها به طور پیوسته پایش می شود). به این ترتیب شرایط غیر عادی می تواند مشخص و اصلاح شود و محدوده وسیعی از علامت های دیداری فراهم شود. هشدار، پیش هشدار، خطا، هشدار سریع، حذف، تست، مانیتور. همه علایم وضعیت سیستم روی صفحه نمایش و LED های وضعیت سیستم، نشان داده می شود. علاوه بر این خروجی های پایش شونده، این کنترل پنل دو رله برای علایم هشدار و خطا و همچنین یک خروجی برای علامت دهی خاموش شدن باتری مهیا کرده است.

اگر شما قصد افزایش تعداد ورودی ها و خروجی های روی پنل را داشته باشید میتوانید برد افزایشی 6 کاناله SmartLoop/inout را نصب کنید. هر کدام از کانال های SmartLoop/inout می توانند به عنوان خروجی پایش شونده ، ورودی پایش شونده یا یک بخش دتکتور معمولی، برنامه ریزی شوند. این قابلیت مهم هم ابداع مبتکرانه دیگری از inim است. این ترمینال های 3 کاره  انعطاف ناپذیری که معمولاً در بردهای ورودی خروجی معمول، مشاهده می شد را منسوخ کردند و همچنین به کنترل پنل این امکان را می دهند که بخش هایی با دتکتورهای متعارف ایجاد کند.

سیستم SmartLoop یک کانال RS485 را برای اتصال پنل تکرار کننده با کنترل از راه دور فراهم می کند. دو مدل پنل تکرار کننده موجود می باشد: SmartLetUSee/LCD با صفحه نمایش و SmartLetUSee/LED با LED های وضعیت. پنل های تکرار کننده همه اطلاعات سیستم های اعلام حریق را تکرار می کنند و بر اساس سطح مجاز دسترسی به کاربر اجازه دسترسی و کنترل سیستم را می دهد. همچنین کانال RS485 کنترل پنل های اطفای حریق را نیز می پذیرد و مدیریت می کند. بدین منظور 2 دستگاه در دسترس می باشد: SmartLine020-2EXT (تک کانال) و SmartLine036-2EXT (تک کانال).

کنترل پنل اطفای حریق

این کنترل پنل های اطفای حریق، پنل های متعارف از سری SmartLine هستند که با برد اطفای حریق SmartLetLoose/ONE تجهیز شده اند. همه کنترل پنل های SmartLoop  برد Smartloop/RSTN را پشتیبانی می کنند که عملکردهای شماره گیری دیجیتال و پیام صوتی را میسر می سازد. به لطف دستوراتی که روی صفحه نمایش نوشته می شوند و به سادگی قابل پیگیری اند، برنامه ریزی سیستم از طریق کنترل پنل سرراست و بدون دردسر است. قابلیت آدرس دهی اتوماتیک (برای تجهیزات روی هر لوپ) هم در زمان صرفه جویی می کند و هم فرآیند برنامه ریزی دستگاه را ساده تر می کند.

این سیستم همچنین قابلیت برنامه ریزی با استفاده از نرم افزار کاربردی SmartLeague  را دارد (تحت ویندوز) که این ارتباط از طریق یک رابط گرافیکی با طرز کار آسان برقرار می گردد. این روش به فرد راه انداز امکان برنامه ریزی سیستم را از طریق کامپیوتر خانه یا محل کار می دهد و می تواند داده های از پیش تنظیم شده را در زمان دیگری از طریق RS232  و USB  و یا اترنت (از طریق افزودن سیستم SmartLan ) دانلود کند.

عملکرد ساده “ drag and drop”  نرم افزار Smartleague به شما اجازه می دهد که از سادگی و راحتی پیکربندی سیستم با راهنمایی های دیداری یک سیستم مجازی لذت ببرید. اجزای مناسب، سیستم عامل با پیچیدگی کم و قابلیت های بهینه شده برنامه ریزی و رفع اشکال از راه دور باعث شده که تکنسین ها کمترین زمان را در سایت پروژه صرف کنند. کنترل پنل SmartLoop به کمک زبان ساده اش به لحاظ انعطاف پذیری در کاربرد برتری هایی به دست آورده است. تطبیق پذیری و سادگی در عملکرد، این کنترل پنل را برای همه قسمت های بازار ایده آل می نماید، از کاربردهای متوسط اقتصادی تا پروژه های بزرگ نظیر بیمارستان ها، فروشگاه های بزرگ و فرودگاه ها.

مشاهده دیگر محصولات این گروه 

 • نوع سیستم
  آدرس پذیر
 • باتری
  12V 18AH
 • صفحه نمایش
  صفحه نمایش متنی
 • گارانتی
 • استاندارد
  EN45
 • گواهی نامه ها
  BOSEC , IMQ
 • خروجی آلارم پایش شونده
 • خروجی فعال ساز تلفن
 • خروجی آلارم
 • خروجی خطا
 • قابلیت اتصال به تکرار کننده
 • کانالهای ارتباطی
  RS485 , LAN , RS232
 • پشتیبانی از کارت شبکه
 • نرم افزار برنامه ریزی
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ولتاژ عملکرد
  220Vac