آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

پرینتر SmartLoop/PRN

پرینتر SmartLoop/PRN

ماژول چاپگر قابل نصب در جلوی پنل

ماژول چاپگر SmartLoop / PRN بر روی پانل جلویی نصب شده است و با استفاده از کابل ارائه شده، مستقیماً به برد اصلی واحد کنترل متصل می شود.
این فرم روی رول های معمولی کاغذ حرارتی 56 میلی متری چاپ می شود.
SmartLoop / PRN امکان چاپ بی‌درنگ رویدادها یا چاپ بر اساس تقاضای بخش‌هایی از گزارش رویداد مرکزی را می‌دهد. همچنین می توان برای هر حلقه یک گزارش کامل چاپ کرد تا تصویر کاملی از وضعیت عملکرد و میزان گرد و غبار انباشته شده در سنسورها داشته باشد.
ماژول چاپگر SmartLoop / PRN فقط در مدل های SmartLoop / 1010-P و SmartLoop / 2080-P قابل نصب است.

پرینتر SmartLoop/PRN  اینیم

پرینتر SmartLoop/PRN  یا ماژول چاپگر حرارتی SmartLoop/PRN در جلوی کنترل پنل نصب می شود و با استفاده از کابل مستقیماً به مادربرد متصل می شود. از کاغذ رول حرارتی 56 میلی متری استفاده می کند. SmartLoop/PRN امکان چاپ بدون وقفه رویدادها یا چاپ درخواستی بخش‌هایی از گزارش رویداد کنترل پنل را فراهم می‌کند. همچنین می تواند گزارش های لوپ کامل حاوی اطلاعات مربوط به تجمع گرد و غبار و عملکرد دتکتور را چاپ کند. SmartLoop/PRN فقط روی کنترل پنل های مدل SmartLoop/1010-P و SmartLoop/2080-P قابل نصب است.

ویژگی های اصلی پرینتر SmartLoop/PRN اینیم

  • سازگار با کنترل پنل های SmartLoop/P
  • پرینت بلادرنگ تمام رویدادهای سیستم را فراهم می کند
  • پرینت استعلام رویداد را فراهم می کند
  • گزارش های تشخیصی حلقه (مقدار، وضعیت آلودگی، سطح دریافت سیگنال BUS برای هر دستگاه حلقه) را ارائه می دهد.

مشاهده محصولات هم گروه

  • نوع سیستم
    آدرس پذیر
  • گارانتی