آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

میکروماژول EU311

میکروماژول EU311

میکرو ماژول EU311

به لطف اندازه کوچک آن، می‌توان آن را مستقیماً در داخل محفظه دستگاهی که کنترل می‌کند (شستی، صداگیر/فلاشر، دتکتور پرتو و غیره) قرار داد، به حلقه متصل می‌شود و دارای یک ورودی نظارت شده است (برای کنترل وضعیت یک دستگاه) و یک خروجی که مستقیماً توسط حلقه (برای هدایت یک دستگاه سیگنال دهی یا دیداری/شنیداری) تغذیه می شود.

میکروماژول EU311 اینیم

میکروماژول ورودی خروجی آدرس پذیر دارای یک ورودی نظارت شده و یک خروجی می باشد. به کمک این تجهیز می توان ورودی های مختلف را به یک سیستم آدرس پذیر inim متصل نمود.

همچنین تجهیزات خروجی غیر آدرس پذیر (نظیر تجهیزات دیداری / شنیداری ) را نیز می توان وارد سیستم آدرس پذیر نمود. این تجهیز دارای ایزولاتور اتصال کوتاه داخلی می باشد.

آدرس دهی ماژول EU311 به صورت اتوماتیک می باشد و استفاده از آن در لوپ تا حداکثر ظرفیت لوپ بدون محدودیت می باشد.

EU311: میکرو ماژول ورودی/خروجی

EU311C: میکرو ماژول ورودی بدون نظارت برای کنترل دکمه‌های آلارم، در حلقه به عنوان شستی شناسایی می‌شود.

EU311CV: میکرو ماژول ورودی نظارت شده برای کنترل دکمه های آلارم، در حلقه به عنوان شستی شناسایی می شود.

EU311S: میکرو ماژول خروجی برای کنترل دستگاه های سیگنال دهی هشدار دهنده، در حلقه به عنوان یک مولد صدا شناسایی می شود.

مشاهده محصولات هم گروه 

  • نوع سیستم
    آدرس پذیر
  • گارانتی