آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

منبع تغذیه SPS24060G

منبع تغذیه SPS24060G

منبع تغذیه SPS24060G

منابع تغذیه سری SmartLevel برای تامین توان مورد نیاز تجهیزاتی که در نواحی حفاظت شده توسط سیستم اعلام حریق قرار دارند، ایده‌آل است. آنها تمام الزاماتی را که استاندارد اروپایی EN-54 ایجاب می‌کند، شامل نظارت کامل و منابع تغذیه تایید شده، برآورده می‌کند. این منابع برای بالا بردن ضریب اطمینان ، بازدهی  و ایمنی،مجهز به نسل جدید ماژول‌های تغذیه سوئیچینگ با تکنولوژی پیچیده‌تر و cpuداخلی شده‏ اند.

یک و نیم آمپر با صفحه نمایش LCD جهت مشاهده گزارش رخدادها یا جزئیات خطاها نظیر ضعیف بودن باتری، قطعی برق اصلی، خطای نشتی زمین و غیره. جریان قابل دریافت از خروجی، شامل سه خروجی محافظت شده جداگانه است که محدودیت جریان دهی ۴ آمپر را دارند و می‌توانند از طریق درگاه سریال RS485 به کنترل پنل متصل شوند.

این منابع تغذیه به مدارهای مستقل شارژ مجهز شده‌اند که می‌توانند باتری را در زمان نیاز شارژ کنند بدون آنکه جریان تحویل داده شده به بار را تحت تأثیر قرار دهند و همچنین یک کاوشگر حرارتی که فرایند شارژ باتری را با دمای عملیاتی آن منطبق می‌سازد نیز به همراه تجهیز ارائه می‌گردد.

بازدهی باتری از طریق اندازه‌گیری دقیق مقاومت داخلی باتری تعیین می‌شود (با دقت 0.1) به نحوی که هرگونه کاهش بازدهی باتری که ممکن است عملکرد سیستم در زمان قطع برق اصلی را به خطر بیندازد،  اطلاع رسانی کند.

واحد سی پی یو که در ماژول‌های تغذیه جدید استفاده شده در واقع هسته این دستگاه‌ها به حساب می‌آید و می‌تواند بر همه پارامترها نظارت داشته باشد و کیفیت عالی این محصول را ضمانت کند. پارامترهایی نظیر: دمای داخلی، جریان خروجی، ولتاژ خروجی، وضعیت باتری و نشتی زمین.

ویژگی‌های اصلی منبع تغذیه SPS24060G

-ولتاژ ورودی 230Vac +10% -15% 50/60 Hz
-پایداری بالاتر از یک درصد
-سه خروجی، هرکدام مجهز به مدار محافظ در مقابل اتصال کوتاه و محدود شده به جریان دهی ۴ آمپر
-صفحه نمایش گرافیکی، بوق هشدار، نظارت بر جریان تحویل شده به بار از خروجی، گزارش گیری از رخدادها برای ۵۰ رخداد آخر
-قابل اتصال به درگاه RS485 کنترل پنل برای نظارت بر منبع تغذیه و کنترل خروجی‌ها
-مدار مستقل شارژ باتری به همراه کاوشگر حرارتی برای اندازه‌گیری دمای باطری
-نظارت بر عملکرد باتری
-قطع باتری از مدار در مواقعی که باتری به شدت تخلیه شده است
-خروجی رله برای وضعیت خطا
-قابلیت کشف خطای نشتی خط به زمین
-دارای تاییدیه CPD EN54-4