آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

ماژول مدیریت تلفن های اضطراری IFAMFFT

ماژول مدیریت تلفن های اضطراری IFAMFFT

ماژول مدیریت تلفن های اضطراری

ماژول IFAMFFT برای مدیریت تلفن های اضطراری 4 خط برای اتصال تلفن فراهم می کند (حداکثر 64 برای هر خط). با برداشتن یکی از تلفن های متصل به خطوط، درخواست مکالمه در پنل جلویی اطلاع رسانی می شود، با کار بر روی نمایشگر می توان مکالمه را پذیرفت و حداکثر با 4 تماس دریافتی امکان ایجاد چت را دارد. هر کنترل پنل تا 4 ماژول IFAMFFT را مدیریت می کند.

ماژول مدیریت تلفن های اضطراری IFAMFFT اینیم

ماژول مدیریت تلفن های اضطراری: ماژول IFAMFFT برای مدیریت تلفن های اضطراری 4 خط برای اتصال تلفن فراهم می کند (حداکثر 64 برای هر خط). با برداشتن یکی از تلفن های متصل به خطوط، درخواست مکالمه در پنل جلویی اطلاع رسانی می شود، با کار بر روی نمایشگر می توان مکالمه را پذیرفت و حداکثر با 4 تماس دریافتی امکان ایجاد چت را دارد. هر کنترل پنل تا 4 ماژول IFAMFFT را مدیریت می کند.

ویژگی های اصلی ماژول مدیریت تلفن های اضطراری اینیم

– می توان آن را به نوار +CANDRIVE کابینت های PREVIDIA ULTRAVOX وصل کرد

– تا 4 خط تلفن اضطراری را مدیریت می کند

– حداکثر 64 تلفن اضطراری به صورت موازی برای هر خط

– حداکثر 4 ماژول IFAMFFT در هر کنترل پنل برای حداکثر 16 خط تلفن اضطراری

– خطوط تلفن اضطراری

– اتصال خط از طریق زوج کابل به هم تابیده با حداکثر طول 500 متر

دیگر محصولات این گروه

  • ولتاژ منبع تغذیه
    20-30Vdc (powered by the CANDRIVE+ bar)
  • جریان کشی ماکزیمم
    80mA