آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

دتکتور ترکیبی آدرس پذیر ED300

دتکتور ترکیبی آدرس پذیر ED300

دتکتور ترکیبی آدرس پذیر ED300

دتکتورهای سری ENEA نتیجه تکنولوژی پیشرفته ای بر اساس نسل جدید ریزپردازنده ها هستند که جدیدترین تکنولوژی در زمینه تجهیزات اعلام حریق را ارائه می کند. این دتکتورها طیف وسیعی از انتخاب ها و انعطاف پذیری در عملکرد را مهیا می کنند که همگی از طریق کنترل پنل (با تکنولوژی ++Versa) قابل پیگیری می باشند. دتکتورهای سری ENEA قادر به پیاده سازی الگوریتم های هوشمندانه ای هستند که به طور سفارشی توسط محققان واحد تحقیق و توسعه inim ساخته شده اند که در قابلیت اطمینان، منحصر به فرد و بالاترین سطح ایمنی در مقابل هشدارهای کاذب را دارد.

به لطف تکنولوژی پیشرفته LoopMAP  اکنون شما می توانید به کنترل پنل از طریق کامپیوتر و یا دستگاه EDRV1000 متصل شوید و توپولوژی دقیق نصب را بازسازی کنید. و نقشه متناظر با چیدمان لوپ را به دست آورید. که استفاده از آن بسیار آسان است. و کار جست و جو برای پیدا کردن خطاهای مربوط به حلقه و نگهداری سیستم را بسیار ساده کرده و سرعت می بخشد. این دتکتورها همه تست های انجام شده در آزمایشگاه LPCB  (نهاد تأیید کننده معتبر انگلیسی ) را با موفقیت بسیار زیاد پشت سر گذاشته است و بدین ترتیب مجاز به استفاده از این علامت افزودن گواهی نامه اجباری CPD ، برای تجاری سازی دتکتورهای اعلام حریق می باشد.

 ویژگیهای اصلی دتکتور ترکیبی آدرس پذیر ED300

دارای چراغ LED چند رنگ برای نمایش وضعیت ها مختلف :

قرمز برای هشدار – چشمک زن سبز برای حالت آماده به کار ( اختیاری ) و شناسایی بعد از فعالسازی دستی از طریق کنترل پنل. زرد برای اشکال (خطا یا سطح بالای آلودگی در دتکتورهای دودی )

-ایزولاتور اتصال کوتاه داخلی

-قابلیت اتصال تا 240 تجهیز در هر لوپ

-آدرس دهی اتوماتیک (هر تجهیز با یک شماره سریال که در کارخانه تخصیص داده شده است ، شناسایی می شود )

– تشخیص اتوماتیک صحت ارتباط با پنل تکرار کننده

– اصلاح اتوماتیک خطای ناشی از انباشتگی گرد و غبار در محفظه دتکتور

-خروجی راه دور پایش شونده ، قابل پیکربندی از طریق کنترل پنل

-تشخیص خودکار اتصال هشداردهنده راه دور

– تنظیم آستانه حساسیت برای دود و حرارت

-قابلیت انتخاب آستانه حساسیت برای دود و حرارت

-قابلیت انتخاب حالت عملکرد ( برای دتکتورED300 ) فقط دود – فقط حرارت – حالت  AND – حالت – OR حالت جمع

-خطایابی  کامل: مشاهده سطح آلودگی در محفظه دتکتورهای دودی و مشخص کردن مقادیر بر لحظه

-به حافظه سپردن سطح دود و حرارت اندازه گیری شده در دوره زمانی 5 دقیقه قبل از آخرین هشدار آشکار شده

-رنج وسیعی از انتخاب ها

-تیغه حذف روی پایه دتکتور پیوستگی عملکرد را در مواقع حذف یک دتکتور از خط ضمانت می کند.

دتکتورهای دودی حرارتی ED300 از تکنولوژی جدید برای کشف دود و حرارت استفاده می کند. لذا این دتکتورها که قابلیت اطمینان آنها بهبود یافته است ، پاسخ خوبی به انواع حریق نشان می دهند. به خصوص در آتش سوزی های سریع که شعله های آتش در تماس با مایعات آتشگیر قرار می گیرند  و در نتیجه حجم محدودی از دود تولید می شود . همچنین این دتکتورها در مقابل آلارم های کاذب از ایمنی خوبی برخوردارند. دتکتور ED300  با توجه به نوع کاربرد می تواند در سطح حساسیت مناسب تنظیم شود:

حالت های مختلف

حالت جمع ( plus mode ) (حالت پیش فرض ) : دتکتور هنگامی آلارم را فعال می کند که یا میزان دود اندازه گیری شده به مقدار آستانه دود (قابل تنظیم مشابه دتکتور  ED100) برسد. یا هنگامی که مقدار اندازه گیری شده به مقدار آستانه حرارت ( قابل تنظیم مشابه دتکتور ED200 ) برسد. علاوه بر این در هنگام افزایش دما، حساسیت حسگر دود، به حداکثر مقدار خود می رسد. این حالت عملکرد برای آتش سوزی مایعاتی که سرعت اتشعال بالایی دارند (مانند الکل) مناسب است.

حالت “یا” ( OR mode ) : دتکتور هنگامی آلارم را فعال می کند. که میزان دود اندازه گیری شده به مقدار آستانه دود ( قابل تنظیم دتکتور ED100 ) می رسد.  یا هنگامی که مقدار اندازه گیری شده به آستانه حرارت (قابل تنظیم مشابه دتکتور ED100 ) می رسد. این حالت عملکرد با آنالیز جداگانه حساسیت ها تعیین شده ، این امکان را به دتکتور می دهد. که آتش سوزی هایی را کشف کند. که گرمای کم  و دود زیادی از آن ها متصاعد می شود. ( برای مثال سوختن های بدون شعله که دود زیاد به همراه دارند) و یا آتشهایی را کشف می کند که حرارت زیاد و دود کمی از آن ها بر می خیزد ( برای مثال سوختن مواد شیمیایی)

حالت ” و “( and mode ) دتکتور هنگامی آلارم را فعال می کند که دتکتور در یک زمان به آستانه دود و حرارت ( قابل تنظیم مشابه دتکتورهای ED100 و ED200 ) برسد. از آنجا که در این حالت دتکتور پاسخ کندتری به آتش می دهد، ضروری است قبل از اینکه این حالت عملکرد انتخاب شود عوامل خطر ارزیابی شوند.

حالت دود : در این حالت دتکتور مشابه دتکتور دودی ED100 عمل می کند.

حالت حرارت : در این حالت دتکتور مشابه دتکتور حرارتی ED200  عمل می کند.

 • نوع سیستم
  آدرس پذیر
 • گارانتی
 • استاندارد
  EN45
 • گواهی نامه ها
  LPCB
 • جنس بدنه
  ABS
 • رنگ
  سفید