آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

بیم دتکتور مدل BDH110

 بیم دتکتور BDH110 بیم دتکتور BDH110

بیم دتکتور مدل BDH110

دتکتور دودی خطی بازتابشی 5m-70m

شامل: واحد تشخیص، واحد کنترل، واحد بازتابنده.
دتکتور دودی خطی: بیم دتکتورهای دودی بازتابشی موتوردار، می‌تواند در زمان راه اندازی، خود را به صورت خودکار نسبت به رفلکتور تنظیم کننده و همچنین در زمان تعمیرات و نگهداری نیز نسبت به تنظیم مجدد خود اقدام نمایند.
این مجموعه از یک بخش گیرنده فرستنده مادون قرمز که جهت آنها توسط موتور داخلی قابل تنظیم است تشکیل شده که به کمک کنترل کننده‌ای که در ارتفاع نزدیک به سطح زمین نصب می‌شود می‌توان آن را کنترل کرد و همچنین یک بازتابنده منشوری که اشعه مادون قرمز را به گیرنده منعکس می‌کند.
وجود دود با تجزیه و تحلیل پرتو مادون قرمز برگشتی آشکار می شود بنابراین به سیستم اجازه می دهد تا آتش را در مراحل اولیه خود تشخیص دهد.تنظیمات عملیاتی را می توان از سطح زمین با استفاده از واحد کنترل انجام داد.
مدل پایه این بیم دتکتور برای پوشش فاصله‌های طولی از 5 متر تا 70 متر طراحی شده. برای گسترش این فاصله می‌توان از کیت‌های 70 تا 140 استفاده کرد که از 4 رفلکتور تشکیل شده است و تا 140 متر را پوشش می‌دهد یا از کیت‌های 140 تا 160 استفاده کرد که از 9 رفلکتور تشکیل شده و تا 160 را پوشش می‌دهد.

بیم دتکتور BDH110

بیم دتکتور (Beam Detector) یکی از پرکاربردترین انواع دتکتورهای دودی خطی است که در سیستم های اعلام حریق بکار برده می‌شود. از بیم دتکتور برای تشخیص و اعلام حریق در سوله‌ها، انبارها و محل‌های با سقف بلند استفاده می‌شود. نام دیگر بیم دتکتور، دتکتور لیزری است.
بیم دتکتور سطح وسیعی از منطقه را پوشش می‌دهد و نیاز به کابل کشی و لوله کشی ندارد. همه این موارد باعث شده که برای حفاظت از صنایع و سوله‌های وسیع با ارتفاع بالا مناسب باشد و همچنین نسبت به دیگر انواع دتکتورها کاربردی‌تر باشد.

راه اندازی بیم دتکتور BDH110

راه اندازی: مراحل راه اندازی بیم دتکتور بسیار ساده است. در واقع گیرنده/ فرستنده بیم دتکتور خود را در مرکز رفلکتور تنظیم می‌کند.
تنظیم سطح آستانه‌ تحریک: حساسیت بیم دتکتور کاملاً قابل تنظیم در محدوده 25% تا 50% سیگنال دریافتی از سیگنال باز تابیده شده است.
بررسی جبران آلودگی: بیم دتکتور به صورت خودکار افت سیگنال ناشی از نشستن گرد و غبار روی لنز را جبران می‌کند. شما می‌توانید وضعیت دستگاه را روی صفحه نمایش بررسی کنید و تنها زمان‌هایی که نیاز است لنز دستگاه را تمیز کنید.
تأخیر آلارم و خطا: تاخیر اعلام آلارم دستگاه می‌تواند زمانی بین 1 تا 30 ثانیه انتخاب شود (به صورت افزایش یک ثانیه ای) در حالی که تاخیر اعلام خطا می‌تواند بین 1 تا 60 ثانیه تنظیم گردد.
تغییر حالت قفل: بر اساس نیاز کاربر رله‌های بیم دتکتور در هنگام آلارم می‌تواند در وضعیت قفل یا برگشت پذیر قرار گیرند.
روشن و خاموش: بیم دتکتور را می‌توان توسط کنترلر خاموش کرد. اگر فراموش کنید آن را دوباره روشن نمایید، عملکرد عادی خود را پس از 8 ساعت از سر خواهد گرفت.
تست : برای تست دوره ای عملکرد بیم دتکتور می‌توان آن را از سطح زمین (بدون نیاز به کار در ارتفاع ) تست کرد.
IP65: محفظه بیم دتکتور دارای  IP65 می باشد. این دستگاه کاملاً آب بندی شده است لذا برای نصب در محیط‌ هایی که تمیز نیستند نظیر محیط‌ های پر گرد و غبار یا آلوده مناسب هستند. همچنین می‌توان آنها را به کمک آب پر فشار شستشو داد.

مشاهده دیگر محصولات این گروه

 • محفظه
  abs UL94 HB حرارت بالا با رنگ سفید
 • درجه حفاظت
  IP65
 • دمای عملکرد
  10°C/+55°C-
 • زمان خطا
  قابل تنظیم بین 2 تا 60 ثانیه
 • زمان آلارم
  قابل تنظیم بین 2 تا 30 ثانیه
 • حساسیت
  کاملاً قابل تنظیم بین 25% تا 50%
 • ولتاژ عملکرد
  12/30V
 • جریان خاموش
  3.5mA
 • جریان آلارم
  3.5mA
 • آلارم در حالت قفل
  گزینه بدون قفل
 • رله خطا
  2A @ 30 V
 • رله آلارم
  2A @ 30 V
 • ابعاد (WxHxD)
  155x180x137 mm
 • وزن
  هد: 1.1kg، کنترلر: 0.55kg