آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

براکت PRCABSP اینیم

براکت PRCABSP اینیم

یک جفت براکت برای نصب کابینت با فاصله از دیوار

یک جفت براکت برای نصب کابینت با فاصله از دیوار. این وسیله جانبی فضایی 5 سانتی متری برای عبور کابل ها بین پشت کابینت و دیواری که به آن متصل شده است فراهم می کند.
PRCABSPR: طبق مورد PRCABSP اما به رنگ قرمز.

براکت PRCABSP اینیم

مجموعه ای از لوازم جانبی امکان افزایش کابینت های اضافی یا ایجاد تاسیسات مطابق با الزامات سیم کشی را فراهم می کنند. یک جفت براکت مدل PRCABSP از لوازم جانبی کنترل پنل های Previdia سری کنترل پنل های ماژولار Previdia Max می باشد.  از این براکت برای فاصله گرفتن 5 سانتی متری کابینت از دیوار استفاده می شود که این فاصله جهت عبور کابل ها در نظر گرفته شده است.

جهت ایجاد شکاف 5 سانتی متری بین کابینت و دیوار، این کیت شامل سه قطعه است که باید قبل از اعمال کابینت واحد کنترل با هم مونتاژ شوند.