آیا به دنبال گواهینامه، بیانیه عملکرد، اعلامیه انطباق محصول یا سایر اسناد محصول هستید؟ برای محصول مورد علاقه خود اینجا را جستجو کنید.
آیا به دنبال کتابچه راهنمای زبان خود هستید و وب سایت ما زبان شما را پیش بینی نمی کند؟ سپس به نسخه انگلیسی وبسایت بروید، دیتاشیت محصول مورد نظر را باز کنید و روی تب 'Manuals' کلیک کنید، در آنجا دفترچه راهنما را به زبان خود خواهید یافت!

آژیر اعلام حریق متعارف IS2011

 آژیر اعلام حریق متعارف IS2011

آژیر اعلام حریق متعارف IS2011

آژیر اعلام حریق متعارف IS2011

آژیر اعلام حریق متعارف اینیم INIM مدل IS2011 یک گزینه مناسب برای استفاده در سیستم‌های اعلام حریق متعارف است. دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک مقاوم می باشد که روی دیوار نصب می شود. آژیر IS2011 دارای سیگنال هشدار دیداری و شنیداری است، دارای یک بلندگو که برای پخش صدای آژیر استفاده می‌شود و دو عدد LED قرمز رنگ که به راحتی قابل مشاهده است. این بلندگو قادر به تولید صدایی با شدت 101 دسی‌بل بوده که در محیط‌های پرسر و صدا نیز به راحتی شنیده می شود.

دیپ سوئیچ موجود در تجهیز امکان انتخاب صدای آلارم از 14 زنگ موجود و تنظیم درجه صدا را فراهم می کند. آژیر IS2011 در دو رنگ قرمز و سفید موجود است که به ترتیب با مدل های IS2011RE و IS2011WE شناخته می شوند.

مشاهده محصولات دیگر این گروه

 

 

  • نوع سیستم
    متعارف
  • گارانتی